Bez kategorii

Uwielbiamy Kraków! Poczuj ekscytację lotem balonem z platformą widokową

Kraków to jeden z najpiękniejszych miast na świecie! Położony nad Wisłą, otoczony licznymi zabytkami, pełen wyjątkowego klimatu i charakteru. Jest to miasto, które każdy powinien odwiedzić co najmniej raz w swoim życiu!

Jeśli chcesz poczuć jeszcze więcej magii tego miejsca, polecamy Ci lot balonem z platformą widokową. Ten spektakularny widok sprawi, że Twoje serce zabić mocniej. Zobaczysz zabytki i historyczne budynki, przepiękne dachy i wileńskie latarnie uliczne.

Lot balonem składa się z 2 etapów. Na początek otrzymasz krótkie, ale dokładne szkolenie i instrukcje bezpieczeństwa. Następnie, gdy będziesz już gotowy do lotu, wyruszymy w niesamowitą podróż w powietrzu, która odbywa się przy dużej dozie ekscytacji i emocji.

Podróż balonem to idealna okazja do obserwowania Krakowa z góry – podejrzyj widok na okolicę a nasza profesjonalna obsługa i operatorzy bardzo chętnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i opowiedzą historie miasta!

Lot balonem z platformą widokową to magia na niesamowitym poziomie – możesz się jej fizycznie dotknąć. Doświadcz niesamowitych wrażeń i cudownej atmosfery w powietrzu! Przekonaj się sam jak ekscytujący może być pobyt w Krakowie. Uwielbiamy Kraków!

Kraków to urokliwe miasto pełne wielu zabytków, które zachwycają turystów. Mamy przyjemność podzielić się ekscytującą nowością! Kraków oferuje teraz loty balonem, dzięki czemu możesz podziwiać miasto z innej perspektywy.

Zlot balonowy jest dobrze koordynowany i bezpieczny dla każdego. Przed każdym lotem organizatorzy sprawdzają nienaruszone warunki pogodowe, które pozwalają na wykonanie jazdy w górę aż do trzech kilometrów nad ziemią. Podczas lotu można zobaczyć rzekę Wisła, małopolski płaskowyż, Panorama Krakowa i nawet Tatry.

Co ważniejsze, loty odbywają się na platformie widokowej, dzięki czemu członkowie grupy mają dużo miejsca i mogą swobodnie podziwiać wspaniałe widoki. Lot trwa około godziny z możliwością fotografowania i filmowania. Organizatorzy czuwają na dobro ludzi i zapewniają bezpieczne lądowanie oraz powitanie przez kierownika grupy po powrocie do stacji bazowej.

Do tego świetnego doświadczenia warto się wybrać w towarzystwie rodziny i przyjaciół. Znajdź swoje miejsce na skydecku w Krakowie już dziś i poczuj ekscytację lotem balonem!

Kraków to jedno z najbardziej malowniczych miast na świecie i jeden z najbardziej ukochanych przez Polaków. Ale czy wiedzieliście, że możecie cieszyć się tym pięknym miejscem w jeszcze bardziej spektakularny sposób? Wspaniale ekscytującym sposobem, który gwarantuje umieszczenie Krakowa i jego okolicł na długo w naszej pamięci – lot balonem z platformą widokową!

Lot balonem z platformą widokową oferuje wizję nad Krakowem. Możemy cieszyć się spektakularnymi krajobrazami Krakowa i jego okolic takich, jak Tatry, Beskidy i Puszcza Niepołomicka. To idealna okazja, by podziwiać Malopolskę podczas unoszenia się balonem na dosyć wysoko do 7 kilometrów! Lot oznacza 90 minut niesamowitych pięknych łuków Krakowa wraz z jego charakterami historycznymi i krajobrazami.

Dzięki platformie widokowej możesz mieć pewność, że Twoja przygoda będzie komfortowa i bezpieczna. Platforma widokowa pozwala na pełnię intymności oraz luksus odbycia podróży Balon powietrzną w przyjemnej atmosferze , Ale to nie wszystko – po powrocie na ziemię można delektować się poczęstunkiem tradycyjnie spotykanym podczas każdego lotu balonowego – lampką szampana!

Wiemy, że nada niesamowitym emocjom doświadczeniu lotu widokiem Krakowa z lotu ptaka. To jest idealny sposób na spojrzenie na to piękne miasto oczami ptaka. Wiemy, że po tej ekscytacji po prostu będziesz uwielbiać Kraków!

Rekomendowane artykuły